1

Kdyby se mě alespoň zeptal, ale hned mě znásilnit, to přece nebylo třeba.

2

Žádný znásilnění to nebylo, protože při tom koukala, jestli někdo nejde. Náhle šel kolem svědek a tak začala křičet, aby si zachovala dobrou pověst.

3

Já jsem ji držel jednu nohu a spoluobžalovaný možná držel další nohu, ale to nevím přesně.

4

Jako mužský byl úskočný a lstivý. K intimnímu styku s ním jsem přišla, aniž bych to vlastně zpozorovala.

5

Docházelo kvůli ní i ke rvačkám a to mezi ženatýmu muži, když se jich u ní v bytě sešlo větší množství.

6

Chtěla bych odvolat své včerejší udání o znásilnění, neboť jsem se dodatečně dozvěděla, že se jedná o solidního člověka s velmi dobrým měsíčním příjmem.

7

S naší kuchařkou jsem navázal intimní poměr u plotny, když tato byla studená.

8

Jaképak znásilnění, vy byste se pane vyšetřovateli udržel, kdyby vám stahovala kalhoty?

9

Když mě pan T.R. potkal v lese a povalil na zem, nevolala jsem o pomoc, jelikož jsem se domnívala, že to se mnou myslí vážně.

10

Nucená sexuální zdrženlivost působila zhoubně na mé myšlení. Měl jsem sny a vidiny o spolupracovnicích a sousedkách, zejména o zde přítomné poškozené. Když ochotně přijala mou nabídky s opravou pračky, tak mě ty vidiny na místě přemohly.

10

Všechno si poškozená vymyslela a nic se nezakládá na pravdě. O tom, že měla být znásilněna jsem se dozvěděl až na VB a byl jsem překvapen, že jsem se toho měl účastnit i já.

11

Šla jsem s ním do jeho bytu, protože se mi představil jako státní zaměstnanec a z toho důvodu jsem nepředpokládala jeho pozdější nekalé úmysly.

12

Seznámil jsem se s ní na Václavském náměstí, ale k intimnímu styku nedošlo, protože to bylo jednak ve dne a pak šel okolo májový průvod.

13

Minisukně ji nedosahovala ani k příslušnému orientačnímu bodu a to mně, jako normálního muže, vyvedlo z normálu.

14

Vodil mě jen do míst, kde rostly keře a tráva a takm jsem hned věděla, že z toho nemůže vzejít nic jiného, než druhé nemanželské dítě.

15

Nařčení ze znásilnění důrazné odmítám, neboť si je sama vyžádala a navíc ještě chtěla, abych jí při tom kousla do ucha.,

16

S pošramocenou ctí jsem se dávno smířila, ale na té náhradě z zničené šaty, na té trvám.

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

Z policejních spisů